Dziś rzeczy niemożliwe można załatwić od ręki

Lion’s Bank to nie tylko powierzone nam aktywa. To przede wszystkim Klienci z ich codziennymi problemami i potrzebami. Gdy tylko zapragniesz zrealizować choćby najbardziej szalone przedsięwzięcie, sztab ludzi pozostających do Twojej dyspozycji natychmiast zajmie się jego organizacją.

SPRAWDŹ

Pomysły na przyjemności
nigdy się nie kończą

MASTERCARD® PRICELESS SPECIALS

Posiadacz karty, który przystąpił do programu MasterCard Priceless Specials, jest nagradzany za każdą transakcję wykonaną kartą u partnerów programu. Każde 5 zł wydane z użyciem karty to jeden punkt na koncie. Zgromadzone w ten sposób punkty możesz wymieniać na unikalne nagrody, takie jak zniżki w markowych sklepach na całym świecie, bilety na premiery kinowe i teatralne, lekcje gry w golfa czy nawet lot balonem. Z tą kartą nie sposób się nudzić, a przyjemności nigdy się nie kończą.

Aby zacząć korzystać z programu, należy wypełnić formularz zgłoszeniowy i przekazać go bankierowi w oddziale. Uczestnictwo w programie jest całkowicie bezpłatne dla posiadach kart MasterCard Elite. Punkty są naliczane automatycznie od momentu aktywacji konta (regulamin). Listę aktualnych ofert oraz stan swoich punktów sprawdzisz na stronie Priceless Cities: www.priceless.com.

Gdy prestiż ma
swoje stałe miejsce

PRIORITY PASS

Karta Lion's Banku jest nie tylko gwarancją perfekcyjnego połączenia lotniczego czy rezerwacji najlepszego hotelu. To również sposób, by każdą podróż uczynić jak najwygodniejszą. Priority Pass to ekskluzywny program umożliwiający posiadaczom karty Lion's Banku dostęp do ponad 900 saloników VIP na lotniskach w ponad 400 miastach na całym świecie – przez 24 h na dobę, 365 dni w roku. Saloniki to specjalnie wyznaczone miejsca na lotniskach, w których można spokojnie popracować, skorzystać z Wi-Fi i urządzeń biurowych lub po prostu zrelaksować się, posłuchać muzyki czy poczytać ulubioną książkę. Saloniki oferują również przechowalnię bagażu oraz catering dostosowany do gustów Klientów. W ramach programu Priority Pass posiadacze kart Lion's Banku mają zapewniony bezpłatny, nielimitowany dostęp do saloników (dla posiadaczy katy Master Card World usługa jest płatna 24 EUR). Dla osób towarzyszących opłata za skorzystanie z usługi wynosi 24 EUR. Opłata przeliczana jest na złote polskie po kursie sprzedaży EUR zawartym w Tabeli Kursów Walut Banku, obowiązującym w dniu zaksięgowania opłaty.

W trosce
o poczucie bezpieczeństwa

MASTERCARD® INSURANCE

W Lion's Banku dbamy nie tylko o finanse naszych Klientów. Myślimy także o ich zdrowiu i komforcie podróżowania. Dlatego wraz z kartą MasterCard World Elite otrzymujesz bezpłatne ubezpieczenie AXA Travebezpłatne ubezpieczenie AXA Travel, które gwarantuje pokrycie kosztów powstałych w wyniku nieprzewidzianych sytuacji. W skład pakietu ubezpieczeń dla Ciebie i Twoich najbliższych wchodzą: ubezpieczenia podróżne, zapewniające m.in. assistance, odszkodowanie za odwołanie lub opóźnienie lotu czy zgubienie bagażu, pokrycie kosztów hospitalizacji i leczenia za granicą, a także bezpieczny transport do domu. Zapewniamy również zabezpieczenie w razie napadu na tle rabunkowym, napaści przy bankomacie oraz ochronę zakupów dokonanych przy użyciu karty. Dodatkowo zyskujesz OC do 1 mln EUR. Teraz możesz czuć się bezpiecznie i pewnie podczas wszystkich biznesowych i prywatnych podróży na całym świecie.