Jedna karta, pełne spektrum możliwości. Mastercard Concierge

Każdy właściciel karty w ramach usługi Concierge jest bezpłatnie objęty całodobową opieką profesjonalnych opiekunów, którzy doskonale rozumieją potrzeby, priorytety i preferencje Klientów. Wystarczy nawet jeden telefon, żeby załatwić rzeczy z pozoru niemożliwe.

O KARCIE

Bezpłatna usługa Mastercard Concierge dostosowana do indywidualnych potrzeb nawet najbardziej wymagających Klientów ułatwi codzienne życie i oszczędzi czas. Z kartą kredytową Mastercard® World nie ma czasu na nudę, a gdy na chwilę wyczerpią Ci się własne pomysły, zawsze masz do dyspozycji program World Mastercard® Priceless Specials. Karta charakteryzuje się również wysokim limitem kredytowym, od 10 000 zł do nawet 200 000 zł.

DODATKOWE KORZYŚCI

Jedna karta, pełne spektrum możliwości. Mastercard Concierge

Każdy właściciel karty w ramach usługi Concierge jest bezpłatnie objęty całodobową opieką profesjonalnych opiekunów, którzy doskonale rozumieją potrzeby, priorytety i preferencje Klientów. Wystarczy nawet jeden telefon, żeby załatwić rzeczy z pozoru niemożliwe.

Priority Pass. Podróż w klasie VIP

Karta Kredytowa Mastercard® World jest nie tylko gwarancją perfekcyjnego połączenia lotniczego czy rezerwacji najlepszego hotelu. To również sposób, by każdą podróż uczynić jak najwygodniejszą. Priority Pass to ekskluzywny program umożliwiający posiadaczom karty Mastercard® World dostęp do ponad 900 saloników VIP na lotniskach w ponad 400 miastach na całym świecie – przez 24 h na dobę, 365 dni w roku. Saloniki to specjalnie wyznaczone miejsca na lotniskach, w których można spokojnie popracować, skorzystać z Wi-Fi i urządzeń biurowych lub po prostu zrelaksować się, posłuchać muzyki czy poczytać ulubioną książkę. Saloniki oferują również przechowalnię bagażu oraz catering dostosowany do gustów Klientów. W ramach programu Priority Pass posiadacze kart Credit Mastercard World mają płatny (24 EUR) dostęp do saloników. Dla osób towarzyszących opłata za skorzystanie z usługi wynosi 24 EUR. Opłata przeliczana jest na złote polskie po kursie sprzedaży EUR zawartym w Tabeli Kursów Walut Banku, obowiązującym w dniu dokonania zaksięgowania opłaty.

Lion’s Bank Insurance. W trosce o poczucie bezpieczeństwa

W Lion's Banku dbamy nie tylko o finanse naszych Klientów. Myślimy także o ich zdrowiu i komforcie podróżowania. Dlatego wraz z kartą Mastercard® World otrzymujesz bezpłatnie ubezpieczenie AXA Travel, które gwarantuje pokrycie kosztów powstałych w wyniku nieprzewidzianych sytuacji. W skład pakietu ubezpieczeń dla Ciebie i Twoich najbliższych wchodzą: ubezpieczenia podróżne zapewniające m.in. assistance, odszkodowanie za odwołanie lub opóźnienie lotu czy opóźnienia dostarczenia bagażu podróżnego, pokrycie kosztów hospitalizacji i leczenia za granicą, a także od utraty kluczy i dokumentów osobistych. Teraz możesz czuć się bezpiecznie i pewnie podczas wszystkich biznesowych i prywatnych podróży na całym świecie.

Boingo Wi-Fi dla Posiadaczy kart Mastercard®

Często korzystasz z Internetu? Dużo podróżujesz a połączenie online jest dla Ciebie bardzo ważne? Lion’s Bank jako jedyny bank w Polsce we współpracy z Mastercard przygotował usługę, która zawsze i niemal wszędzie pozwoli Ci pozostać online. Teraz, wraz z kartą Lion`s Bank Mastercard dajemy możliwość korzystania bez dodatkowych opłat z usługi Boingo Wi-Fi dla Posiadaczy kart Mastercard, która zapewnia nieograniczony dostęp do wysokiej klasy sieci Wi-Fi. Za pośrednictwem ponad 1 miliona hotspotów na całym świecie, w tysiącach hoteli (m.in. Marriott, Hilton i Accor), sklepów detalicznych, kawiarni i restauracji, na setkach lotnisk (m.in. ORD, LGA, JFK i LAX) oraz na pokładach ponad 475 samolotów kursujących po całym świecie w takich liniach lotniczych jak Lufthansa i American Airlines będziesz mógł swobodnie korzystać z Internetu. Aby skorzystać z usługi wystarczy zarejestrować się na http://mastercard.boingo.com i wykonać prostą procedurę rejestracji. Szczegóły usługi znajduję się również pod adresem http://support.boingo.com/Consumerwifi.

NOTA PRAWNA

Karta Kredytowa Mastercard World (dalej „Karta”) przeznaczona jest dla osób fizycznych będących konsumentami (dalej „Kredytobiorca”). Opłata roczna za obsługę Karty dla Kredytobiorcy, dla którego Idea Bank S.A. oddział Lion’s Bank w Warszawie (dalej ”Bank”) nie prowadzi Rachunku Oszczędnościowo-Rozliczeniowego wynosi 0 PLN pod warunkiem dokonania w ciągu 12 miesięcy, za które naliczana jest opłata, średnio miesięcznie: 10 transakcji bezgotówkowych Kartą lub transakcji bezgotówkowych Kartą na kwotę 5000 PLN. W przypadku niespełnienia przez Kredytobiorcę warunków, o których mowa powyżej obowiązuje opłata w wysokości 500 PLN w skali roku. Opłata roczna za obsługę Karty dla Kredytobiorcy, dla którego Bank prowadzi Rachunek Oszczędnościowo-Rozliczeniowy wynosi 0 PLN pod warunkiem dokonania w ciągu 12 miesięcy, za które naliczana jest opłata, średnio miesięcznie: 10 transakcji bezgotówkowych Kartą lub transakcji bezgotówkowych Kartą na kwotę 5000 PLN. W przypadku niespełnienia przez klienta warunków, o których mowa powyżej obowiązuje opłata w wysokości 250 PLN. Oprocentowanie od wykorzystanej kwoty limitu kredytu (zadłużenia), zgodnie z umową o kartę kredytową (dalej „Umowa”), naliczane będzie według zmiennej stopy procentowej stanowiącej sumę stopy referencyjnej Narodowego Banku Polskiego (dalej „NBP”) oraz marży stanowiącej 8,5 punktów procentowych, jednak nie więcej niż suma dwukrotności stopy referencyjnej NBP i 7 punktów procentowych. Na dzień zawarcia Umowy stopa referencyjna NBP wynosi 1,50%. Łączna stopa oprocentowania wykorzystanego limitu kredytu wynosi na dzień zawarcia Umowy 10,00% w skali roku. Więcej w Tabeli Opłat i Prowizji kart kredytowych dla klientów indywidualnych Idea Bank S.A. oddział Lion’s Bank w Warszawie dostępnej na stronie www.lionsbank.pl.

Reprezentatywny przykład dla Karty Kredytowej Mastercard World.Rzeczywista roczna stopa oprocentowania (RRSO) wynosi: 14,83%, całkowita kwota kredytu (bez kredytowanych kosztów): 10 000 zł, całkowita kwota do zapłaty: 12 599,93 zł, oprocentowanie naliczane będzie według zmiennej stopy procentowej stanowiącej sumę stopy referencyjnej Narodowego Banku Polskiego („NBP”) oraz marży stanowiącej 8,5 punktów procentowych, jednak nie więcej niż suma dwukrotności stopy referencyjnej NBP i 7 punktów procentowych. Na dzień zawarcia umowy o kartę kredytową (dalej „Umowa”) stopa referencyjna NBP wynosi 1,50%. Łączna stopa oprocentowania wykorzystanego limitu kredytu wynosi na dzień zawarcia Umowy 10,00% w skali roku. W okresie trwania Umowy – 36 miesięcy, całkowity koszt kredytu wynosi: 2 599,93 zł (w tym odsetki w wysokości: 1 849,93 zł oraz opłata roczna za obsługę Karty przez okres 36 miesięcy w wysokości: 750 zł (rocznie: 250 zł). Minimalna Kwota Spłaty wynosi 3% kwoty zadłużenia na koniec cyklu rozliczeniowego, ale nie mniej niż 100 zł. Kalkulacja została dokonana na dzień 24/05/2018r. na reprezentatywnym przykładzie.