Jedna karta, pełne spektrum możliwości. MasterCard Concierge

Każdy właściciel karty w ramach usługi Concierge jest bezpłatnie objęty całodobową opieką profesjonalnych opiekunów, którzy doskonale rozumieją potrzeby, priorytety i preferencje Klientów. Wystarczy nawet jeden telefon, żeby załatwić rzeczy z pozoru niemożliwe.

ZOSTAŃ KLIENTEM

O KARCIE

Bezpłatna usługa MasterCard Concierge dostosowana do indywidualnych potrzeb nawet najbardziej wymagających Klientów ułatwi codzienne życie i oszczędzi czas. Z kartą kredytową MasterCard® World nie ma czasu na nudę, a gdy na chwilę wyczerpią Ci się własne pomysły, zawsze masz do dyspozycji program World MasterCard® Priceless Specials. Karta charakteryzuje się również wysokim limitem kredytowym, od 10 000 zł do nawet 200 000 zł.

DODATKOWE KORZYŚCI

Jedna karta, pełne spektrum możliwości. MasterCard Concierge

Każdy właściciel karty w ramach usługi Concierge jest bezpłatnie objęty całodobową opieką profesjonalnych opiekunów, którzy doskonale rozumieją potrzeby, priorytety i preferencje Klientów. Wystarczy nawet jeden telefon, żeby załatwić rzeczy z pozoru niemożliwe.

Priority Pass. Podróż w klasie VIP

Karta Kredytowa MasterCard® World jest nie tylko gwarancją perfekcyjnego połączenia lotniczego czy rezerwacji najlepszego hotelu. To również sposób, by każdą podróż uczynić jak najwygodniejszą. Priority Pass to ekskluzywny program umożliwiający posiadaczom karty MasterCard® World dostęp do ponad 900 saloników VIP na lotniskach w ponad 400 miastach na całym świecie – przez 24 h na dobę, 365 dni w roku. Saloniki to specjalnie wyznaczone miejsca na lotniskach, w których można spokojnie popracować, skorzystać z Wi-Fi i urządzeń biurowych lub po prostu zrelaksować się, posłuchać muzyki czy poczytać ulubioną książkę. Saloniki oferują również przechowalnię bagażu oraz catering dostosowany do gustów Klientów. W ramach programu Priority Pass posiadacze kart Credit MasterCard World mają płatny (24 EUR) dostęp do saloników. Dla osób towarzyszących opłata za skorzystanie z usługi wynosi 24 EUR. Opłata przeliczana jest na złote polskie po kursie sprzedaży EUR zawartym w Tabeli Kursów Walut Banku, obowiązującym w dniu dokonania zaksięgowania opłaty.

Lion’s Bank Insurance. W trosce o poczucie bezpieczeństwa

W Lion's Banku dbamy nie tylko o finanse naszych Klientów. Myślimy także o ich zdrowiu i komforcie podróżowania. Dlatego wraz z kartą MasterCard® World otrzymujesz bezpłatnie ubezpieczenie AXA Travel, które gwarantuje pokrycie kosztów powstałych w wyniku nieprzewidzianych sytuacji. W skład pakietu ubezpieczeń dla Ciebie i Twoich najbliższych wchodzą: ubezpieczenia podróżne zapewniające m.in. assistance, odszkodowanie za odwołanie lub opóźnienie lotu czy opóźnienia dostarczenia bagażu podróżnego, pokrycie kosztów hospitalizacji i leczenia za granicą, a także od utraty kluczy i dokumentów osobistych. Teraz możesz czuć się bezpiecznie i pewnie podczas wszystkich biznesowych i prywatnych podróży na całym świecie.

NOTA PRAWNA

Karta Kredytowa MasterCard World (dalej „Karta”) przeznaczona jest dla osób fizycznych będących konsumentami. Opłata roczna za obsługę Karty dla Kredytobiorcy, dla którego Idea Bank S.A. oddział Lion’s Bank w Warszawie (dalej ”Bank”) nie prowadzi Rachunku Oszczędnościowo-Rozliczeniowego wynosi 0 PLN pod warunkiem dokonania w ciągu 12 miesięcy, za które naliczana jest opłata, średnio miesięcznie: 10 transakcji bezgotówkowych Kartą lub transakcji bezgotówkowych Kartą na kwotę 5000 PLN. W przypadku niespełnienia przez klienta warunków, o których mowa powyżej obowiązuje opłata w wysokości 500 PLN w skali roku. Opłata roczna za obsługę Karty dla Kredytobiorcy, dla którego Bank prowadzi Rachunek Oszczędnościowo-Rozliczeniowy wynosi 0 PLN pod warunkiem dokonania w ciągu 12 miesięcy, za które naliczana jest opłata, średnio miesięcznie: 10 transakcji bezgotówkowych Kartą lub transakcji bezgotówkowych Kartą na kwotę 5000 PLN. W przypadku niespełnienia przez klienta warunków, o których mowa powyżej obowiązuje opłata w wysokości 250 PLN Oprocentowanie transakcji gotówkowych i bezgotówkowych wynosi czterokrotność wysokości stopy kredytu lombardowego Narodowego Banku Polskiego. Szczegóły w Tabeli Opłat i Prowizji oraz Tabeli Oprocentowania kart kredytowych dla klientów indywidualnych Idea Bank S.A. oddział Lion’s Bank w Warszawie dostępnej na stronie www.lionsbank.pl.

Reprezentatywny przykład dla Karty Kredytowej MasterCard World. Rzeczywista roczna stopa oprocentowania (RRSO) wynosi 14,83%, całkowita kwota kredytu (bez kredytowanych kosztów) 10 000 zł, całkowita kwota do zapłaty 12 599,93 zł, oprocentowanie będzie naliczane według zmiennej stopy procentowej, stanowiącej czterokrotność wysokości stopy kredytu lombardowego Narodowego Banku Polskiego („NBP”). Na dzień udzielenia niniejszych informacji stopa kredytu lombardowego NBP wynosi 2,5%, a stopa oprocentowania stanowiąca jej czterokrotność wynosi 10%. W okresie trwania umowy - 3 lat, całkowity koszt kredytu 2 599,93 zł (w tym: odsetki 1 849,93 zł, opłata za obsługę karty przez okres 3 lat wynosi: 750 zł,  rocznie: 250 zł, ). Minimalna Kwota Spłaty wynosi 3% kwoty zadłużenia na koniec cyklu rozliczeniowego, ale nie mniej niż  100 zł. Kalkulacja została dokonana na dzień 03.10.2017 r. na reprezentatywnym przykładzie.