Członkostwo w Klubie Priority Pass

Posiadacze naszej karty otrzymują członkostwo w Klubie Priority Pass, które zapewnia pełen komfort i możliwość zrelaksowania się podczas podróży.

O KARCIE

Ta karta to nie tylko gwarancja bezpieczeństwa wykonywanych transakcji. Wertykalne ułożenie oraz najwyższa jakość wykonania nadają jej luksusowy wygląd. Członkostwo w Klubie Priority Pass to sposób na wyjątkowo wygodną podróż (opłata 24 EUR). Karta wydawana jest z Kontem Lion's Prime, Lion's Rentier

DODATKOWE KORZYŚCI

Priority Pass. Podróż w klasie VIP

Karta Debit Mastercard jest nie tylko gwarancją perfekcyjnego połączenia lotniczego czy rezerwacji najlepszego hotelu. To również sposób, by każdą podróż uczynić jak najwygodniejszą. Priority Pass to ekskluzywny program umożliwiający posiadaczom karty Debit Mastercard dostęp do ponad 1000 saloników VIP na lotniskach w ponad 500 miastach na całym świecie – przez 24 h na dobę, 365 dni w roku. Saloniki to specjalnie wyznaczone miejsca na lotniskach, w których można spokojnie popracować, skorzystać z Wi-Fi i urządzeń biurowych lub po prostu zrelaksować się, posłuchać muzyki czy poczytać ulubioną książkę. Saloniki oferują również przechowalnię bagażu oraz catering dostosowany do gustów Klientów. W ramach programu Priority Pass posiadacze kart Debit Mastercard, którzy zostaną jego uczestnikami, otrzymają dostęp do saloników VIP na lotniskach. Opłata za skorzystanie z programu Priority Pass zarówno dla posiadaczy kart Debit Mastercard, jak i ich osób towarzyszących wynosi 24 EUR. Opłata przeliczana jest na złote polskie po kursie sprzedaży EUR zawartym w Tabeli Kursów Walut Idea Bank S.A. oddział Lion’s Bank w Warszawie , obowiązującym w dniu dokonania zaksięgowania.

Boingo Wi-Fi dla Posiadaczy kart Mastercard®

Często korzystasz z Internetu? Dużo podróżujesz a połączenie online jest dla Ciebie bardzo ważne? Lion’s Bank jako jedyny bank w Polsce we współpracy z Mastercard przygotował usługę, która zawsze i niemal wszędzie pozwoli Ci pozostać online. Teraz, wraz z kartą Lion`s Bank Mastercard dajemy możliwość korzystania bez dodatkowych opłat z usługi Boingo Wi-Fi dla Posiadaczy kart Mastercard, która zapewnia nieograniczony dostęp do wysokiej klasy sieci Wi-Fi. Za pośrednictwem ponad 1 miliona hotspotów na całym świecie, w tysiącach hoteli (m.in. Marriott, Hilton i Accor), sklepów detalicznych, kawiarni i restauracji, na setkach lotnisk (m.in. ORD, LGA, JFK i LAX) oraz na pokładach ponad 475 samolotów kursujących po całym świecie w takich liniach lotniczych jak Lufthansa i American Airlines będziesz mógł swobodnie korzystać z Internetu. Aby skorzystać z usługi wystarczy zarejestrować się na http://mastercard.boingo.com i wykonać prostą procedurę rejestracji. Szczegóły usługi znajduję się również pod adresem http://support.boingo.com/Consumerwifi.

Karta Debetowa Debit Mastercard (dalej „Karta”) przeznaczona jest dla osób fizycznych będących konsumentami i jest wydawana przez Bank na podstawie Umowy o debetową kartę płatniczą (dalej „Umowa o kartę”). Karta wydawana jest do rachunków oszczędnościowo – rozliczeniowych: Konto Lion’s Prime i Konto Lion’s Rentier (dalej „Rachunek”). Warunkiem wydania Karty jest zawarcie przez klienta z Bankiem Umowy o Rachunek oraz Umowy o Kartę do tego Rachunku. Opłata miesięczna za obsługę Karty, dla którego Idea Bank S.A. oddział Lion’s Bank w Warszawie prowadzi Rachunek wynosi 0 PLN. Szczegóły w "„Tabela Opłat i Prowizji dla rachunków prowadzonych w złotych polskich dla klientów indywidualnych” dostępnej na stronie www.lionsbank.pl. Powyższe informacje nie stanowią oferty w rozumieniu przepisów Kodeksu cywilnego (Art. 66. § 1) i mają charakter wyłącznie informacyjny.