Pierwsza na świecie metalowa karta kredytowa o nieregularnym kształcie

Jest niczym luksusowa biżuteria. Kształtem przypomina klucz i stanowi rozpoznawalną wizytówkę ludzi sukcesu. Swoim posiadaczom zapewnia specjalne traktowanie oraz nieskrępowany dostęp do towarów i usług najwyższej jakości na całym świecie.

O KARCIE

Lion’s Bank Master Key World Elite Mastercard otwiera nowy rozdział w historii światowego rynku luksusowych kart kredytowych. Jest pierwszą na świecie metalową kartą o nieregularnym kształcie oraz pierwszą w Europie metalową kartą z portfolio Mastercard zorientowaną pionowo. Jej unikalną cechą jest przy tym brak numeru na wierzchniej stronie. Kartę wykonano ze stopu metali: cynku, niklu i miedzi. Waży aż 25 gramów.

Wyróżnia ją nowoczesny, absolutnie minimalistyczny design. Na froncie karty umieszczono polerowany, lustrzany logotyp Lion’s Banku, rzucający refleksy świetlne. Pod nim wytłoczono imię i nazwisko posiadacza karty. Taka koncepcja, w połączeniu z orientacją pionową karty i niezakłóconą przez 16-cyfrowy numer płaszczyzną, skupia uwagę każdej osoby trzymającej ten perfekcyjnie wykonany kawałek metalu na posiadaczu karty.

DODATKOWE KORZYŚCI

Jedna karta, pełne spektrum możliwości. Mastercard Concierge

Każdy właściciel karty w ramach usługi Concierge jest bezpłatnie objęty całodobową opieką profesjonalnych opiekunów, którzy doskonale rozumieją potrzeby, priorytety i preferencje Klientów. Wystarczy nawet jeden telefon, żeby załatwić rzeczy z pozoru niemożliwe.

Mastercard Priceless Specials. Pomysły na przyjemności nigdy się nie kończą

Posiadacz karty, który przystąpił do programu Mastercard Priceless Specials, jest nagradzany za każdą transakcję wykonaną kartą u partnerów programu. Każde 5 zł wydane z użyciem karty to jeden punkt na koncie. Zgromadzone w ten sposób punkty możesz wymieniać na unikalne nagrody, takie jak zniżki w markowych sklepach na całym świecie, bilety na premiery kinowe i teatralne, lekcje gry w golfa czy nawet lot balonem. Z tą kartą nie sposób się nudzić, a przyjemności nigdy się nie kończą.

Aby zacząć korzystać z programu, należy wypełnić formularz zgłoszeniowy i przekazać go bankierowi w oddziale. Uczestnictwo w programie jest całkowicie bezpłatne. Punkty są naliczane automatycznie od momentu aktywacji konta. Listę aktualnych ofert oraz stan swoich punktów sprawdzisz na stronie Priceless Cities: www.priceless.com.

Priority Pass. Podróż w klasie VIP

Karta Master Key jest nie tylko gwarancją perfekcyjnego połączenia lotniczego czy rezerwacji najlepszego hotelu. To również sposób, by każdą podróż uczynić jak najwygodniejszą. Priority Pass to ekskluzywny program umożliwiający posiadaczom karty Master Key World Elite dostęp do ponad 900 saloników VIP na lotniskach w ponad 400 miastach na całym świecie – przez 24 h na dobę, 365 dni w roku. Saloniki to specjalnie wyznaczone miejsca na lotniskach, w których można spokojnie popracować, skorzystać z Wi-Fi i urządzeń biurowych lub po prostu zrelaksować się, posłuchać muzyki czy poczytać ulubioną książkę. Saloniki oferują również przechowalnię bagażu oraz catering dostosowany do gustów Klientów. W ramach programu Priority Pass posiadacze kart Master Key World Elite mają zapewniony bezpłatny, nielimitowany dostęp do saloników. Dla osób towarzyszących opłata za skorzystanie z usługi wynosi 24 EUR. Opłata przeliczana jest na złote polskie po kursie sprzedaży EUR zawartym w Tabeli Kursów Walut Banku, obowiązującym w dniu dokonania zaksięgowania opłaty.

Master Key Lion’s Bank Insurance. W trosce o poczucie bezpieczeństwa

W Lion's Banku dbamy nie tylko o finanse naszych Klientów. Myślimy także o ich zdrowiu i komforcie podróżowania. Dlatego wraz z kartą Master Key otrzymujesz bezpłatnie ubezpieczenie AXA Travel, które gwarantuje pokrycie kosztów powstałych w wyniku nieprzewidzianych sytuacji. W skład pakietu ubezpieczeń dla Ciebie i Twoich najbliższych wchodzą: ubezpieczenia podróżne, zapewniające m.in. assistance, odszkodowanie za odwołanie lub opóźnienie lotu czy zgubienie bagażu, pokrycie kosztów hospitalizacji i leczenia za granicą, a także bezpieczny transport do domu. Zapewniamy również zabezpieczenie w razie napadu na tle rabunkowym, napaści przy bankomacie oraz ochronę zakupów dokonanych przy użyciu karty. Teraz możesz czuć się bezpiecznie i pewnie podczas wszystkich biznesowych i prywatnych podróży na całym świecie.

Boingo Wi-Fi dla Posiadaczy kart Mastercard®

Często korzystasz z Internetu? Dużo podróżujesz a połączenie online jest dla Ciebie bardzo ważne? Lion’s Bank jako jedyny bank w Polsce we współpracy z Mastercard przygotował usługę, która zawsze i niemal wszędzie pozwoli Ci pozostać online. Teraz, wraz z kartą Lion`s Bank Mastercard dajemy możliwość korzystania bez dodatkowych opłat z usługi Boingo Wi-Fi dla Posiadaczy kart Mastercard, która zapewnia nieograniczony dostęp do wysokiej klasy sieci Wi-Fi. Za pośrednictwem ponad 1 miliona hotspotów na całym świecie, w tysiącach hoteli (m.in. Marriott, Hilton i Accor), sklepów detalicznych, kawiarni i restauracji, na setkach lotnisk (m.in. ORD, LGA, JFK i LAX) oraz na pokładach ponad 475 samolotów kursujących po całym świecie w takich liniach lotniczych jak Lufthansa i American Airlines będziesz mógł swobodnie korzystać z Internetu. Aby skorzystać z usługi wystarczy zarejestrować się na http://mastercard.boingo.com i wykonać prostą procedurę rejestracji. Szczegóły usługi znajduję się również pod adresem http://support.boingo.com/Consumerwifi.

NOTA PRAWNA

Karta Kredytowa Master Key World Elite Mastercard (dalej „Karta”) przeznaczona jest dla osób fizycznych będących konsumentami (dalej „Kredytobiorca”). Opłata roczna za obsługę Karty dla Kredytobiorcy, dla którego Idea Bank S.A. oddział Lion’s Bank w Warszawie (dalej ”Bank”) nie prowadzi Rachunku Oszczędnościowo-Rozliczeniowego wynosi 0 PLN pod warunkiem dokonania w ciągu 12 miesięcy, za które naliczana jest opłata, średnio miesięcznie: 20 transakcji bezgotówkowych Kartą lub transakcji bezgotówkowych Kartą na kwotę 8000 PLN. W przypadku niespełnienia przez klienta warunków, o których mowa powyżej obowiązuje opłata w wysokości 2000 PLN w skali roku. Opłata roczna za obsługę Karty dla Kredytobiorcy, dla którego Bank prowadzi Rachunek Oszczędnościowo-Rozliczeniowy wynosi 0 PLN. Oprocentowanie od wykorzystanej kwoty limitu kredytu (zadłużenia), zgodnie z umową o kartę kredytową (dalej „Umowa”), w pierwszym roku okresu kredytowania naliczane będzie według stałej stopy procentowej w wysokości podanej w Umowie, w kolejnych latach okresu kredytowania, w tym we wszystkich latach po przedłużeniu Umowy, oprocentowanie obliczane będzie według zmiennej stopy procentowej, stanowiącej sumę stopy referencyjnej Narodowego Banku Polskiego („NBP”) oraz marży stanowiącej 6 punktów procentowych, jednak nie więcej niż wysokość oprocentowania maksymalnego określonego w art. 359 § 2¹ Kodeksu cywilnego. Na dzień zawarcia Umowy stopa referencyjna NBP wynosi 1,5%, a oprocentowanie wynosi 7,50% w skali roku. Więcej w Tabeli Opłat i Prowizji kart kredytowych dla klientów indywidualnych Idea Bank S.A. oddział Lion’s Bank w Warszawie dostępnej na stronie www.lionsbank.pl.

Reprezentatywny przykład dla karty kredytowej Master Key World Elite Mastercard (dalej „Karta”). Rzeczywista roczna stopa oprocentowania (RRSO) wynosi 9,96%, całkowita kwota kredytu (bez kredytowanych kosztów): 75 000 zł, całkowita kwota do zapłaty: 88 310,71 zł, oprocentowanie w pierwszym roku okresu kredytowania będzie naliczane według stałej stopy procentowej wynoszącej 5,99% w skali roku, w kolejnych latach okresu kredytowania, w tym we wszystkich latach po przedłużeniu umowy o kartę kredytową (dalej „Umowa”), oprocentowanie obliczane będzie według zmiennej stopy procentowej, stanowiącej sumę stopy referencyjnej Narodowego Banku Polskiego („NBP”) oraz marży stanowiącej 6 punktów procentowych, jednak nie więcej niż wysokość oprocentowania maksymalnego określonego w art. 359 § 2¹ Kodeksu cywilnego. Na dzień zawarcia Umowy stopa referencyjna NBP wynosi 1,5%, a oprocentowanie wynosi 7,50% w skali roku. W okresie trwania Umowy – 36 miesięcy, całkowity koszt kredytu wynosi: 13 310,71 zł (w tym odsetki w wysokości: 9 710,71 zł oraz opłata miesięczna za obsługę Karty przez okres 36 miesięcy w wysokości: 3600 zł (rocznie: 1200 zł, miesięcznie 100 zł)). Minimalna Kwota Spłaty, wynosi 3% kwoty zadłużenia na koniec cyklu rozliczeniowego, ale nie mniej niż 100 zł. Kalkulacja została dokonana na dzień 24.05.2018 r. na reprezentatywnym przykładzie.